امروز خرید ساعت می تواند تجربه گیج کننده ای باشد. نه تنها ساعت های زمانی زیادی برای انتخاب وجود دارد ، بلکه انواع مختلفی از ساعت ها با هزینه های مختلف از یک دلار تا قیمت یک هایپرکار وجود دارد. بنابراین کدام یک را بخریم؟ بشقاب شام پر از شکوه و غرق شدن؟ ساعت دیجیتال کروم "پدربزرگ"؟ جشنواره اسباب حیرت انگیز؟ نیو اطلس برای کمک به مشتری ساعتهای نئوفیتی و نه چندان سنگین ، با راهنمای خریدار مقدماتی ما در مورد ساعتهای مدرن ، زیر برس را برش می دهد.

هر کاتالوگ را باز کنید ، به هر وب سایت خریدی بروید ، وارد هر جواهر فروشی شوید و ساعت های متنوع حیرت انگیزی به شما ارائه می شود. ساعت های بزرگ ، کوچک ، مشکی مات ، استیل براق ، نارنجی روشن - هرگز ساعت های زیادی برای انتخاب وجود نداشته است. و این فقط مارک ها یا مدل های مختلف نیست. به نظر می رسد سالانه کسی نوع جدیدی از ساعت را ارائه می دهد. آیا شما گلف باز هستید؟ یک ساعت برای شما وجود دارد. دوچرخه سوار؟ بفرمایید. مثل دویدن؟ شما پوشیده اید جای تعجب نیست که جستجوی ساعت جدید می تواند بسیار دلهره آور باشد.

داستان های بیشتر
OB-4 ترکیبی از رادیو FM ، بلندگوی بلوتوث و آزمایشگاه صدای آزمایشگاهی است
تفریحات خانگی
مهندسی نوجوان از تولید رادیو ، ساز و بلندگو جلوگیری می کند
RoomShift یک سیستم VR است که از ربات ها برای جابجایی مبلمان در اطراف کاربر استفاده می کند تا با تغییر فضای مجازی مطابقت داشته باشد
واقعیت مجازی
سیستم VR مبلمان را با روبات ها جابجا می کند تا اشیای مجازی را واقعی کند
همیشه اینطور نبود. چندی پیش زمانی وجود داشت که یک مرد و آن هم معمولاً یک مرد ، صاحب ساعت بود. مفرد داشتن بیش از یک ماشین به اندازه عجیب و غریب بودن تمایل به داشتن دوازده اتومبیل موتوری با یک سگ منطبق برای هرکدام بود. ساعت یک دارایی کاملاً شخصی است که بیشتر از گفتن زمان کار می کند - این نمایش ثروت ، موقعیت ، آرزو و حتی خانواده است. اینکه یک ساعت از پدر به پسر تحویل داده شود و ساعت طلایی که برای بازنشستگی اعطا می شود یک نمایش احترام و رفاقت بود ، غیر معمول نبوده و نیست.

فوق العاده پیچیده توسط پاتک فیپی
فوق العاده پیچیده توسط Patek PhiippeSoutheby
این بدان دلیل است که ساعت ها فقط فناوری نیستند و فقط جواهرات نیستند. آنها برای ظاهر خود فرسوده شده اند ، اما عملکرد عملی نیز دارند - شاید بیش از یک مورد. آنها اغلب مواردی با ارزش واقعی هستند که از فلزات گرانبها ساخته شده اند ، اما بیشتر از کارهای پیچیده ای هستند که با طلا یا پلاتین به پایان رسیده اند. آنها موقعیت شما را در جهان منتقل می کنند. آنها به عنوان بیانیه شخصی عمل می کنند. از برخی جهات ، آنها شخصی ترین نوع فناوری موجود هستند ، زیرا صاحبان آنها اغلب برای چند دهه یک ساعت را می پوشند و با آنها به عنوان میراث شخصی رفتار می کنند.

همانطور که ایان فلمینگ ، خالق جیمز باند ، گفت: "انتخاب یک ساعت از آقای نجیب زاده ، همان اندازه راجع به او صحبت می کند که متناسب با لباس Savile Row".


زمانی بود که داشتن یک ساعت ساده مانند داشتن سفینه شخصی خود بود ، اما حتی امروز که قیمت ساعت ها کمتر از یک روزنامه است ، هنوز هم جایگاه ویژه ای دارند. و از آنجا که ما در یک عصر کاملاً رقابتی و فردگرایانه زندگی می کنیم ، ساعت در یک محیط مناسب برای جهش و تکامل به یک باغ گیج کننده از انواع مختلف موجود است.

مزیت: تلفن
در حال حاضر 2018 ، یک سوال که اولین بار به وجود می آید این است که ، چرا اصلا باید ساعت خریداری کنید؟ ما در جهانی زندگی می کنیم که مملو از ساعتهایی است که در هر ابزار دوم ظاهر می شوند. علاوه بر این ، تقریباً همه اکنون تلفن همراه دارند و همه آنها زمان را می گویند ، پس چرا باید ساعت را به مچ دست خود ببندید؟

درست است که تلفن دارای مزایای زیادی نسبت به ساعت است. اگر یکی از این ویژگی ها را دارید ، در حال حاضر راهی برای تشخیص دقیق زمان دارید زیرا عملکردهای ساعت در تلفن ها استاندارد است. همچنین ، تلفن ها می توانند بسیاری از عملکردهای ساعتهای پیچیده تری مانند فازهای ماه ، جزر و مد ، زمان جهانی ، دزدگیرها و کرنومتر را انجام دهند و این کار را بدون نیاز به کمانچه زدن با فشار دهنده ها ، حالت ها و حاشیه ها می توانند انجام دهند. صفحه های تلفن بسیار خواناتر از صفحه شماره گیری 25 میلی متر با شماره ها و حروف است که با بزرگتر شدن من کوچکتر می شود.

مزیت: تماشا کنید
از طرف دیگر ، یک ساعت مچی نقاط قوت خود را از طریق تلفن دارد. برای یک چیز ، یک ساعت احتیاط است. در رویدادهای تجاری یا اجتماعی که بیرون آوردن تلفن برای بررسی زمان نامناسب است ، نگاه سریع به ساعت حتی متوجه نمی شود. علاوه بر این ، لازم نیست برای تماشای ساعت گشت و گذار کنید. در جیب یا کیف دستی محو نخواهد شد ، و نمی توانید چیزی را که به مچ شما بسته می شود به راحتی گمراه کنید.

ثانیه های Blancpain Villeret Retrograde
The Blancpain Villeret Retrograde SecondsBlancpain

هنگامی که در حال حرکت هستید ، ساعت مچی مزایای دیگری نیز دارد. در هوای بد ، آن را در داخل لباس های لایه لایه دفن نمی کنند. برای رانندگی ، اسکی یا سایر فعالیت ها می توانید از ساعت نیز استفاده کنید و هر دو عقربه را آزاد بگذارید. و صحبت از فعالیت ها ، ساعت نمونه ای عالی از یک دستگاه تخصصی است. چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد که یک کار را انجام می دهد و آن را به خوبی انجام می دهد ، به همین دلیل ما کیت های ابزار و همچنین چاقوهای ارتش سوئیس داریم. با یک قدم جلوتر رفتن ، ساعت هایی متناسب با طیف قابل توجهی از فعالیت ها با یک یا دو عملکرد متداول استفاده می شود که بلافاصله در دسترس هستند.

کدام ساعت؟
اوکا

y ، اما کدام ساعت را بخریم؟ چقدر سخت است که یکی را انتخاب کرد؟ هر ساله فقط 1.2 میلیارد از آنها ساخته می شوند ، بنابراین انتخاب باید ساده باشد. با این حال ، این هر چیزی است اما. اگر دنیای ساعت ها یک اکوسیستم بود ، با نرخ جهش دیوانه وار تعریف می شد. هر ساله انواع تولیدها ، مدل ها ، مارک ها و انواع مختلف منتشر می شود که هدف آنها ایجاد تعداد گیج کننده ای از بازارها و بازارهای فرعی است. بدتر اینکه ، دسته ها به دلیل اینکه مد در طراحی ساعت نقش زیادی دارد و بسیاری از مدل ها ایده های خود را از دیگران قرض می گیرند ، تار می شوند.

کاسیو G-SHOCK GW-A1000-1ADF
کاسیو G-SHOCK GW-A1000-1ADF کاسیو
حتی مقوله های کاملاً فنی نیز می توانند در یکدیگر ادغام شوند. به عنوان مثال ، حرکات دیجیتال وجود دارد و حرکات مکانیکی وجود دارد ، اما پس از آن حرکات مکانیکی دیجیتال ترکیبی وجود دارد. نمایشگرهای دیجیتال ، نمایشگرهای آنالوگ و نمایشگرهای دیجیتال / آنالوگ نیز وجود دارد. پس از آن وجود دارد ... شما ایده می گیرید.

این ترکیب با معرفی ساعتهای خنثی از نظر جنسیتی که فاصله بین ساعتهای زنانه و مردانه سنتی را به دلیل سبکهای مردانه تر ، از بین می برد ، بیشتر مشهود شده است. در واقع ، دنیای ساعت ها به قدری شگفت آور بزرگ است که اگر بخواهید قبل از تصمیم گیری با مطالعه تمام ساعت های موجود تصمیم خود را بگیرید ، برای چندین سال یک ساعت نخرید.


راه بسیار بهتر این است که از خود بپرسید چه چیزی از آن می خواهید. آیا این فقط چیزی است که زمان را می گوید؟ آیا لوازم جانبی مد است؟ نماد وضعیت؟ آیا قرار است چیزی در مورد شما به جهانیان بگوید؟ آیا آن را برای کار می خواهید؟ ورزش؟ بازی؟ آیا دقت مهم است؟ در مورد توابع چطور؟ ماندگاری؟ و البته قیمت.

مسیر Muhle-Glashutte Terranaut I
مسیر Muhle-Glashutte Terranaut I TrailMuhle-Glashutte
به یک معنا ، بهترین راه برای جستجوی ساعت ، نگاه کردن به خودتان است. آیا شما فردی هستید که با یک امگای 10،000 دلاری خوشحال شوید؟ آیا با ساعت مچی عظیم ورزشی که برای زنده ماندن در برابر ضربه چکش طراحی شده باشد ، راحت خواهید بود؟ یا چیزی زیبا و ظریف را ترجیح می دهید؟ یا می خواهید یکی نشان دهد که در دنیا بالا رفته اید؟

البته ، برخی از قوانین بسیار اساسی برای کمک به آنها وجود دارد. شما یک ساعت میکی موس با کت و شلوار حرفه ای ، ساعت ورزشی نارنجی فریبنده با ژاکت شام یا یک ساعت لباس آویز برلیان با شلوار یوگا نمی پوشید. فراتر از آن ، بیایید برخی از گزینه ها را به صورت کلی بررسی کنیم ، با انواع اساسی ساعت مچی شروع می کنیم

ساعت مچی
ساعت میدانی برای شروع ساعت خوبی است زیرا از نسل اولین ساعت های مچی است. تا اوایل قرن بیستم ، گاهی اوقات ساعت ها به عنوان زیورآلات خانمها در دستبندها نصب می شدند ، اما اینها بسیار نادرست و مستعد شکستن بودند ، زیرا مکانیزم ها چندان محکم نبودند. آنها برای نمایش و چیزهای دیگر بودند. در همین حال ، چند ساعت مچی جدید برای شکارچیان یا هواپیمابر وجود داشت ، اما این محبوبیت چندانی نداشت.


زمان سفر خلبانان پاتک فیلیپ Calatrava
پاتک فیلیپ Calatrava Pilot Travel TimeChris Wood / New Atlas
سپس جنگ جهانی اول در سال 1914 آغاز شد و دنیای تماشا برای همیشه تغییر کرد. سربازان و به ویژه افسران از زمانی که تولید انبوه در طول جنگ داخلی آمریکا به شدت عادت داشت ، ساعت جیبی حمل می کردند ، اما جنگ سنگر و توپخانه در جبهه غربی استفاده از ساعت جیبی را با مشکل مواجه می کرد.

شرایط سرد و گل آلود بود و سربازان غالباً با کتهای بزرگ در برابر هوا پیچیده می شدند. بدتر از آن ، تاکتیک های روز بدان معنا بود که اگر ارتش با توپخانه خود بمباران نمی شود ، ساعت ها بسیار حیاتی هستند. بنابراین ، افسران و سربازان پیاده باید دقیقاً به زمان دوم توجه داشته باشند - اغلب در شرایطی که قبلاً هر دو دستشان را پر کرده بودند.

در نتیجه ، سربازان شروع به لحیم کردن شاخه ها روی ساعت های جیبی و تسمه های اتصالی کردند تا بتوانند آنها را به مچ ببندند. به این ترتیب ، آنها می توانستند با یک نگاه صرف زمان را بیان کنند. وقتی سربازان در مرخصی به خانه می رفتند ، ساعت های مچی خود را نگه می داشتند و سازندگان ساعت ها شروع به ساخت ساعت های سخت تر با بندهای داخلی برای ارتش می کردند.

چشم طلایی مبارزه ای گلیسین
Glycine Combat Golden Eye گلیسین

دو چیز از این اتفاق افتاد. اول ، ساعت مچی پس از جنگ به عنوان یک لباس غیر نظامی برای مردان به حالت عمومی درآمد و ساعت مچی به دنیا آمد.

با شروع جنگ جهانی دوم ، ساعتهای میدانی در تعدادی از ارتشها با ساعتهایی که توسط شرکتهای خصوصی ساخته می شدند ، برای تولید دقیق مشخصات دولتی مسئله استاندارد بودند. حتی راهنماهای میدانی در مورد نحوه سرویس دهی به آنها وجود داشت و تعمیرکاران ساعت نظامی به صفوف نیروهای مسلح پیوستند. و هنگامی که میلیون ها نفر از نیروهای نظامی پس از جنگ به خانه بازگشتند و کالاهای مازاد ارتش به بازار آمد ، ساعت های رسمی میدانی از دهه 1950 به یک منظره عادی تبدیل شد.

ساعتهای میدانی دارای تعدادی ویژگی هستند. آنها دارای نمایشگرهای آنالوگ و عملکردهای فراتر از زمان سنجی اولیه هستند. اندازه آنها کوچک تا متوسط ​​است ، بنابراین به دکمه سر دست و تجهیزات نمی رسند ، بسیار با دوام هستند و از نظر طراحی بسیار ساده هستند