به دنبال یک ایده عالی تجاری هستید؟ این ایده ها به شما کمک می کند تا یک تجارت موفق را در سال 2021 شروع و رشد دهید.
بسیاری از بهترین ایده های کسب و کار کوچک برای سال 2021 شامل یک مدل کسب و کار آنلاین است.
ایده شغلی را انتخاب کنید که آگاه و علاقه مند به آن باشید.
قبل از شروع کار ، تعیین کنید که آیا تقاضای آنچه می خواهید تأمین کنید وجود دارد یا خیر.
این مقاله برای هرکسی است که به دنبال ایده برای شروع کار است.
شما می دانید که می خواهید شغلی راه اندازی کنید ، اما در بیان ایده خود زمان سختی را سپری می کنید. اگر می خواهید یک کارآفرین شوید ، مهم این است که با یک ایده عالی کسب و کار شروع کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید کمی الهام است. همه چیز با ایده ای شروع می شود که با گذشت زمان جای رشد دارد.


اگر به فکر شروع کار در سال 2021 هستید ، بسیار مهم است که عادی جدید را در نظر بگیرید. بیماری همه گیر COVID-19 در مورد چگونگی مصرف محصولات و خدمات توسط مردم بسیار تغییر کرده است. اگرچه ممکن است راه اندازی مشاغل خرده فروشی یا رستوران قبلاً ایده های خوبی بوده باشد ، اما ممکن است بهترین کار این باشد که در این افکار تجدید نظر کنید تا ببینید که سال آینده چگونه پیش می رود. به جای برخی از مشاغل سنتی ، به کارهایی فکر کنید که می توانند از چگونگی زندگی مردم در زندگی پشتیبانی کنند.

این لیست از ایده های تجاری شامل 21 نوع تجارت عالی است که به شما کمک می کند در سال 2021 و بعد از آن موفقیت کسب کنید. اگر منطقه ای را پیدا کردید که می خواهید آن را دنبال کنید ، حتما مراحل شروع کار خود را مرور کنید.

21 ایده عالی برای کسب و کار کوچک
اگر برای اداره مشاغل شخصی خود آماده هستید ، هر یک از این ایده های عالی کسب و کار را در نظر بگیرید.

1. مشاور

منبع: کرکز / گتی ایماژ
اگر در مورد یک موضوع خاص آگاه و علاقه مند باشید (تجارت ، شبکه های اجتماعی ، بازاریابی ، منابع انسانی ، رهبری ، ارتباطات و ...) ، راه اندازی مشاغل مشاور می تواند یک گزینه سودآور باشد. می توانید کار مشاوره خود را به تنهایی شروع کنید ، سپس تجارت خود را توسعه داده و به مرور مشاوران دیگری استخدام کنید.

2. فروشنده آنلاین

منبع: ijeab / گتی ایماژ
علاقه مندان به لباس و / یا فروش ممکن است بخواهند راه اندازی یک تجارت آنلاین فروشنده را در نظر بگیرند. اگرچه زمان و وقف زیادی لازم است - و چشم به مد بودن است - اما این یک ایده عالی است که می توانید آن را به عنوان یک فشار جانبی شروع کرده و به یک تجارت مجدد تمام وقت تبدیل کنید. شما می توانید با استفاده از وب سایت های فروشگاه آنلاین مانند Poshmark و Mercari لباس های ناخواسته خود را بفروشید و در نهایت به وب سایت فروش مجدد خود گسترش دهید.

3. آموزش آنلاین

منبع: fizkes / گتی ایماژ
تقاضا برای آموزش آنلاین امکان گسترده ای را برای کارآفرینان برای شروع فعالیت های خود فراهم کرده است. از آنجا که این یک ایده کسب و کار آنلاین است ، شما می توانید هر موضوعی را که در آن آگاهی دارید انتخاب کنید و بدون توجه به موقعیت مکانی خود ، یک دوره را تدریس کنید. اگر دانش پیشرفته ای در مورد هر موضوع خاصی ندارید ، همیشه می توانید آموزش انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی به صورت آنلاین برای دانشجویان خارج از کشور داشته باشید.

4. دفترداری آنلاین

 

منبع: cat-scape / گتی ایماژ
همانند آموزش ، فناوری اجازه می دهد بسیاری از خدمات دفترداری به صورت آنلاین انجام شود. اگر شما یک حسابدار یا دفتردار هستید که خواهان آزادی و استقلال اداره کار خود هستید ، می توانید با استفاده از فن آوری مدرن ، خدمات دفترداری آنلاین خود را آغاز کنید و شرکت های دیگر را به عنوان مشتری در اختیار خود قرار دهید.

5. خدمات پیک پزشکی

منبع: champlifezy@gmail.com / گتی ایماژ
اگر وسیله نقلیه مطمئن و مهارت مدیریت زمان خوبی دارید ، ممکن است بخواهید خدمات پیک خود را ایجاد کنید - به طور خاص ، خدمات پیک پزشکی. شما به عنوان راننده مسئولیت حمل اقلام پزشکی مانند نمونه های آزمایشگاهی ، داروهای تجویز شده و تجهیزات را بر عهده خواهید داشت. صنعت مراقبت های بهداشتی در حال گسترش است ، که برای ثبات شغلی خدمات پیک پزشکی بسیار مناسب است. می توانید پیک خود را به تنهایی شروع کنید یا رانندگان دیگری را استخدام کنید تا برای شما کار کنند.

6. توسعه دهنده برنامه

منبع: RossHelen / گتی ایماژ
اگر در فن آوری آگاه و باتجربه هستید ، ممکن است بخواهید شغل خود را در زمینه توسعه برنامه در نظر بگیرید. تلفن های هوشمند برای بسیاری از آمریکایی ها به یکی از لوازم جانبی روزمره تبدیل شده است که تقاضا برای برنامه های تلفن همراه را افزایش داده است. به همین ترتیب ، نرم افزار واقعیت مجازی در سال های اخیر محبوب شده است ، بنابراین تقاضا برای توسعه برنامه VR نیز وجود دارد.

7. سرویس رونویسی

منبع: demaerre / گتی ایماژ
اگر گوش خوبی دارید و می توانید سریع تایپ کنید ، خدمات رونویسی یک ایده عالی تجاری است که به شما امکان می دهد با یک برنامه انعطاف پذیر از خانه کار کنید. خدمات رونویسی پزشکی به ویژه به دلیل تکثیر فن آوری تشخیص صدا برای ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی مورد نیاز است. اگر به دنبال این نیستید که یک باره شروع کنید ، یا اگر یک کار روزانه دارید که می خواهید فعلاً آن را حفظ کنید ، می توانید کارهای موردنظر را به تعداد کم یا بسیاری قبول کنید. برای تقویت چشم اندازهای تجاری خود و توجیه هزینه بیشتر ، در نظر بگیرید که یک نسخه نویس معتبر شوید و در چند تخصص غرق شوید.

رونویسی پزشکان معمولاً برای هر خط رونویسی 6 تا 14 سنت هزینه می گیرند که می تواند به سرعت جمع شود. زمان عادی کار برای رونویسی 24 ساعت است

، بنابراین مهم است که در بالای مشاغل پذیرفته شده باقی بمانید. با این وجود ، انعطاف پذیری برای پذیرش فقط چند درخواست برای شروع به این معنی است که می توانید با آمادگی در سطح مقیاس قرار دهید و رونویسی را به یک سرویس آسان برای شروع آهسته تبدیل کنید. از همه بهتر ، هزینه راه اندازی و سربار بسیار اندک است. شما به سادگی به یک رایانه ، نرم افزار مناسب و سرویس پیام رسانی ایمن نیاز دارید.

8. سازمان دهنده حرفه ای

منبع: tifonimages / گتی ایماژ
آیا به دنبال ایده ای تجاری هستید که واقعاً بتواند "جرقه شادی" بزند؟ برگزارکنندگان حرفه ای ، کسب و کار مانند ماری کوندو ، به مردم کمک می کنند تا زندگی خود را سر و صدا کنند و به حداقل برسانند. در عصر مادیات ، بسیاری از افراد مایل به کوچک کردن و کنترل مال خود هستند ، نه اینکه اجازه دهند وسایل خود را در اختیار داشته باشند. مینیمالیسم در حال محبوبیت فوق العاده ای است ، اما مردم اغلب جدا کردن از چیزهایی که مدتهاست متعلق به آنها است دشوار است. بخشی از یک سازمان دهنده حرفه ای ، کمک به مشتریان در ایجاد سیستمی برای کوچک سازی و نگهداری امور به این روش است.

اگر شما فردی کاملاً منظم هستید که از ایجاد فضایی کاربردی و راحت لذت می برید ، ممکن است در آموزش دیگران برای انجام چنین کاری مهارت داشته باشید. افراد به شما کمک می کنند تا به آنها کمک کنید تا روشی برای به حداقل رساندن داشته های خود و سپس حفظ فضای سازمان یافته در اختیار داشته باشند. برای ارتقا مشاغل خود ، از آنها بپرسید که آیا مشتریانتان به شما اجازه می دهند قبل و بعد از مناطق خانه های خود که سازماندهی کرده اید عکس بگیرید و از این موارد برای ایجاد نمونه کارهایی استفاده کنید که می توانید در رسانه های اجتماعی قرار دهید تا مشتری های بیشتری جذب کنید.

9. خدمات نظافت

منبع: KatarzynaBialasiewicz / گتی ایماژ
اگر دوست دارید تمیز کنید ، می توانید به راحتی آن را به یک تجارت تبدیل کنید. با داشتن چند نفر از پرسنل ، تعداد زیادی از وسایل نظافت و حمل و نقل ، می توانید خدمات تمیزکاری را به صاحبان خانه ، مجتمع های آپارتمانی و املاک تجاری ارائه دهید. بیشتر سرویس های نظافت بین 25 تا 50 دلار در هر ساعت هزینه می گیرند. خدمات نظافت مشاغل ساده ای هستند که به سربار نسبتاً کمی نیاز دارند. شما برای جلب توجه کسب و کار خود به سادگی به برنامه ریزی ، فداکاری و بازاریابی نیاز دارید.

اگر می خواهید خود را از سایر خدمات تمیز کردن متمایز کنید ، اضافه کردن گزینه های برتر مانند واکس کف یا شستشوی برق خارجی را با پرداخت هزینه اضافی در نظر بگیرید. این خدمات می تواند عاملی تعیین کننده بین سرویس تمیز کردن جدید شما و شرکتهای فصلی باشد که لیست مشتریان زیادی برای ارائه سطح تمیز کردن آنها بسیار زیاد است.

10. نویسنده مستقل و تبلیغاتی

منبع: Prostock-Studio / گتی ایماژ
اگر یک واژه ساز طبیعی با کمی دانش بازاریابی هستید ، می توانید خود را به عنوان یک نویسنده مستقل تبلیغ کنید. خواه وبلاگ بنویسید ، محتوای وب یا اطلاعیه مطبوعاتی ، شرکت های زیادی هزینه خدمات شما را پرداخت خواهند کرد. شما می توانید با آوردن دانش SEO در میز کار ، ارزش خود را افزایش دهید تا به مشتریان خود کمک کنید تا استراتژی حمله به کلمات کلیدی خاصی را که مخاطبان هدف آنها از قبل در جستجوی آنلاین خود استفاده می کند ، ایجاد کنند. بیشتر نویسندگان مستقل مستغلات در هر ساعت 40 تا 50 دلار هزینه می گیرند ، اما افرادی که در یک عمودی خاص تبحر دارند می توانند حتی بیشتر هزینه کنند.

نوشتن مطالب مستقل و تجاری آزاد یک تجارت عالی است ، زیرا تا زمانی که به اینترنت متصل باشید ، می توانید کار کنید. این شغلی است که می توانید از طریق راحتی در خانه خود و یا حتی در صورت مسافرت از جاده نیز از آن استفاده کنید. اگر یک شبکه به اندازه کافی بزرگ ایجاد کنید و از مشتریان راضی ارجاع دهید ، حتی می توانید شغل تمام وقت خود را به صورت مستقل بنویسید.

https://idat.ir/@mheydari067/223316_businesses-you-can-start-with-almost-no-money

https://www.businessnewsdaily.com/2747-great-business-ideas.html